Amerika Vizesi Mersin Vize Merkezi - Schengenvize.net
Amerika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Amerika Vizesi Mersin Vize Merkezi

Amerika Vize Başvurusu Mersin Vize Merkezleri

Amerika Vizesi Mersin Şubesi

Amerika Birleşik Devletlerine seyahat etmek isteyen kişilerin, vize başvurularını gerçekleştirmeden önce hazırlamaları gereken birkaç evrak bulunmaktadır. Hazırlanması gereken bu evraklar, diğer vize çeşitlerinde olduğu gibi, vize başvuru formu, biyometrik fotoğraf ve pasaporttur. Vize başvuru evrakları hazırlanırken verilecek olan evraklar için vize başvurusunda bulunacak olan kişilerin vereceği bilgilerin doğru olmaları oldukça önemlidir. Eğer vize başvurusu yapacak olan kişi, evraklarda yanlış beyanda bulunursa cezai işlemlere tabi tutulabilirler.

Amerika Vizesi Diyarbakır Vize Merkezi

Amerika Vizesine Mersin Vize Merkezinden Başvuru Yapacakların Uygulayacağı Adımlar

Amerika vizesi mersin vize merkezi ofisimiz aracılığıyla Amerika vizesi için başvuru yapacak olan kişilere, visacenter.com olarak tüm işlemlerde yardımcı olmaktayız. Vize merkezimize gelerek Amerika vizesi için müracaat ettikleri andan itibaren, vize başvurularında uzman olan ekibimiz tarafından tam destek almaktadırlar.

Amerika vizesiyle ilgili ofisimize başvuru yapan kişilerin uygulayacakları başvuru adımları şu şekildedir:

  • Mersin vize merkezimize müracaatta bulunulduktan sonra, meslek grubunuza göre gerekli olan vize evrakları tarafınıza iletilmektedir.
  • İletilen vize evrak listesinde yer alan belgeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayın ve vize başvuru formunu doldurun.
Amerika Vizesi Mersin Vize Merkezi
Amerika Vizesi Mersin Vize Merkezi
  • Tüm evrakları eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırladıktan sonra, hazırlanan evrakları Mersin vize merkezimize ulaştırın.
  • Vize başvurunuzun tüm adımlarında uzmanlarımız tarafından bilgi alabilir ve vizeniz onaylandıktan sonra pasaportunuzu istediğiniz şekilde teslim alabilirsiniz.
Bu 4 adımlı işlem adımlarını uygulayarak, bizlerinde desteğiyle rahat bir şekilde Amerika vizenizi alabilirsiniz.

Amerika Turistik Vize İşlem Adımları

Amerika Birleşik Devletlerine yapılacak seyahatlerden alınan ve en çok tercih edilen vize türü, turistik vizedir. Amerika turistik vizesini alabilmek için, bir önceki başlıkta sizlere belirtmiş olduğumuz adımları uygulayarak, Amerika turistik vizesini alabilirsiniz.

Amerika B2 Ziyaretçi Vizesi İşlem Adımları

Amerika ziyaretçi vizesi işlem adımları gerçekleştirilmesi gerekenlerden biri olan vize ücretinin yatırılması, online olarak kredi kartıyla gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca, Türk Ekonomi Bankası veznelerini kullanarak da vize ücret ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Vize ücretini ödemeden ve vize başvurusu gerçekleştirmeden önce, gerekli olan adımları Mersin vize merkezimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Amerika Ticari Vize İşlem Adımları

Amerika ticari vizesi, B1 vize türü olarak geçmektedir ve vize başvurusu öncesinde gerçekleştirilecek tüm işlem adımları, Mersin vize merkezimizde bulunan vize uzmanlarımız tarafından, müracaatınızın ardından sizlere bildirilecektir.

Amerika Vizesi Ne Kadara Mal Olur?

Amerika vizesi Amerika vize türüne ve Amerika’da bulunma süresine göre değişir.

10 Yıllık Amerika Vizesi Kaç Para?

10 yıllık Amerika vizesi almak için güncel Amerika vizesi ücretinden bir hesaplama yapılmalıdır.

Green Card Vize Ücreti Ne Kadar?

Green Card vize ücreti, 220 USD’dir.

Amerika Vizesi Mersin Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×