Amerika Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi - Schengenvize.net
Amerika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Amerika Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Amerika Vize Başvurusu Kahramanmaraş Vize Merkezleri

Amerika, farklı vize tipleriyle gidilebilen bir ülkedir. Bu vize tiplerinin bazısı öğrenci bazısı çalışan, bazısı da ailevi sebepleri içermektedir. Sizler de Amerika’da çalışmak ya da yaşamak istiyorsanız, Amerika vizesi Kahramanmaraş vize merkezi işletmemizi ziyaret ederek, tüm bilgilerimizden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz, sizlerden istenecek belgeleri size iletiyor, konsolosluktan önce belgelerinizin taramasını yaparak, eksiklerinizi tespit ediyor. Böylece tüm sisteminiz ve çalışmalarınız olumlu sonuç verecek şekilde yön alıyor.

Amerika Vizesi Hatay Vize Merkezi

Amerika Vize Reddi

Amerika’ya gitmek isteyen ve önceden başvuran danışanlarımızda, farklı nedenlerden dolayı vize reddi aldığımız oluyor. Bu red nedenlerinin başında finansal olumsuzluklar yer alıyor. Vize konusunda işletmemize danışarak, eksiksiz belgelerle başvurabilirsiniz.

Amerika’ya turistik olarak ya da çalışmak için gitmek isteyenlerin hesaplarında belirli bir miktar paraya sahip olması gerekiyor. Formlarınızın eksik doldurulması da vizenizin reddedilmesine sebep olabiliyor. Bizlerden destek alarak, Amerika’ya vizelerinizi hızlı ve kesintisiz bir şekilde alabilirsiniz.

Amerika Aile Birleşimi Vize İşlemleri

Amerika vizesi Kahramanmaraş vize merkezi hizmetimizden faydalanan danışanlarımız, kolaylıkla aile birleşimi vizelerini alacaktır. Özel bilgilerimiz ve alanında uzman çalışanlarımızla, Amerika Konsolosluğundan onaylanacak vize ve evraklarınızı hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardım ediyoruz. Göçmen ofislerinin ve konsoloslukların ne istediğini biliyor, sizleri bu alanda yönlendirerek en iyi şekilde hizmet almanıza yardımcı oluyoruz.

Amerika Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi
Amerika Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi

Amerika Çalışma İzni Vize İşlemleri

Firmamız, müşterilerine hem kısa dönemli hem uzun dönemli çalışma izinleri için destekte bulunuyor. Bu oturum ve çalışma izinleri için gerekli belgelerin tam listesine ulaşmak için firmamızı ziyaret edebilir, destek alabilirsiniz. Gerekli belgelerinizi eksiksiz şekilde öğrendikten sonra kolaylıkla başvuruda bulunabilir ve onay alarak Amerika’ya çalışmak için gidebilirsiniz.

Amerika Konsolosluk Bilgileri

Ülkemizde dört büyük şehrimizde Amerika konsolosluğu bulunuyor. İhtiyacınız olan belgeleri ve evrakları edinebileceğiniz, bilgi alabileceğiniz bu konsoloslukların bulunduğu şehirler şöyle sıralanabilir:

 • Ankara,
 • İstanbul,
 • Adana,
 • İzmir.

Bu şehirlere yakın olan tüm vatandaşlarımız, kolaylıkla ulaşım sağlayarak, gerekli bilgi ve Amerika vizesi Kahramanmaraş vize merkezi hizmetlerine ulaşabilmektedir. Gerekli tüm bilgilere firmamız yardımıyla da ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta Amerika  Vizesi Merkezi 

Kahramanmaraş vize Amerika işlemleri için kurumsal merkezimiz üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. ABD konsolosluğu ile iletişime geçerek yönlendirme yapıyoruz.

Amerika Vizesi İçin Yapılan İşlemler

Amerika vizesi İçin vize merkezimizde hangi türde vize almanız gerektiğinin tespiti için görüşmeler yapılır. Yapılan işlemler size gönderilen maille evrak teslim gereksinimleri vs. açıklamaları yapılır. Konsolosluk tarafından belirtilen ekstra durumlar varsa bu detaylar size aktarılır.

Vize almak isteyen başvuru sahipleri kendi seyahat gerekçelerini vize merkezimize açıklamalıdır. Turistik gezi amacıyla, kısa uzun süreli öğrenci vizeleri vs. vize türleri şekillenmektedir.

Evrak Hazırlayanların Dikkat Etmesi Gerekenler

Hazırlanması gereken evrakların ABD vize almak isteyen kişi tarafından dikkatli şekilde oluşturulması gerekiyor.

 • Evrak tarihlerinin istenen güncellik aralığında hazırlanmış olması gerekiyor. Süresi geçen belgeler, konsolosluk tarafından yeniden istenebilir. Vize merkezimiz tarafından bu sizden talep edilecektir.
 • Vize çeşitlerinde amaç belirten bir mektup istenir. Bununla alakalı vize merkezimiz yönlendirmeleri yapacaktır.

Amerika Geçici Çalışma Vizesi

Amerikada geçici çalışma vizesi almak isteyenler için

 • H-1B -Kendi alanında uzmanlıklarını uygulayan özel meslek sahipleri ve H-1 B1 ise ABD’den bir iş teklifi ile alınabilir.
 • H-2A vizesi geçici süreliğine giden tarım işçileri
 • H-2B vizesi, geçici veya mevsimlik tarım dışı işçiler alabilir
 • H3  vizeleri stajyerlik eğitimi almak için yapılan başvurularda alınabilir.

Şu detaylar geçici çalışma izni almak için önemlidir:

 • I-129 çalışma izni başvurusu yapılmış olmalıdır.
 • USCIS I-129 formu onaylanmalıdır.
 • I-797 Formu doldurulmalıdır.
 • ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Bürosu’na yapılan başvuru ile süre uzatılabilir.

Belgeler Vize Merkezine Nasıl Teslim Edilir?

Evraklarınızı hazırladığınızda belgeleri göndermek için posta yoluyla ya da doğrudan gelerek işlem yapabilirsiniz. Amerika vizesi almak için gereken belgeler hazırlanmalı ve belirtilen yöntemlerle gönderim sağlanmalıdır. Tam kapsamlı bir belge hazırlığı konusunda vize merkezimize taleplerinizi iletebilirsiniz.  

Gidiş nedenlerine göre Amerika vize başvurusu şu amaçlarla yapılabilir:

 • Ticari seyahatler
 • Mesleki eğitim vizeleri, konferans vs.
 • Ulaşım vizeleri
 • Basın mensubu vizeleri
 • Aile birleşimi vizeleri
 • Tedavi için seyahat vizeler
 • Sanatçı vizeleri
 • Spor müsabakalar için vizeler
 • Uzun süreli oturma, çalışma göçmenlik vs. izinleri

Amerika Vizesi Nasıl Alınır 2021?

Amerika Konsolosluğu’na vize başvuru talebinde bulunulduktan sonra vize ile ilgili detaylı bilgiler tarafınıza iletilir.

10 Yıllık Amerika Vizesi Kaç Para?

Amerika vizesinin güncel ücretlendirmesi her yıl değişir. Amerika Konsolosluğu ile iletişime geçip güncel vize bedeline göre 10 yıllık hesaplama yapılır.

Amerika Vizesi Veriliyor Mu?

Amerika vizesi, Amerika’da bulunma amacına ve ikametgah etme süresine göre verilir.

Amerika Vizesi Kahramanmaraş Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×