Amerika Vizesi Hatay Vize Merkezi - Schengenvize.net
Amerika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Amerika Vizesi Hatay Vize Merkezi

Amerika Vize Başvurusu Hatay Vize Merkezleri

Amerika vize işlemleri genel olarak ilgili gereksinimler kapsamında oldukça kolay şekilde yapılabilen bir yapıya sahiptir. Yalnızca bunun için hangi adımların atılması gerektiğini bu noktada bilmek gereklidir. İşlemleri tamamlanmasına yönelik iyi bir rehberliğe sahip olunduğunda o zaman Amerika vizesi işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamak mümkün olur.

Amerika Vizesi Mersin Vize Merkezi

Hatay vize merkez ofisimizde bizler Amerikan vizesi işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve tamamlanmasına yönelik olarak ihtiyaç duyulan destekleri danışanlarımıza vermekteyiz. Amerika vizesi Hatay vize merkezi olarak bizler hangi evrakların hazırlanması gerektiği veya başvuru formlarının nasıl hazırlanacağı gibi konularda yardımlarımızı en iyi şekilde insanlara sunmaktayız.

Amerika Çalışma İzni Vize İşlemleri

Günümüzde insanların önemli bir kısmı Amerika bölgesinde bir çalışma veya oturma izni alabilme isteği içerisinde olmaktalar. Bu isteğin her bakımdan gerçekleşebilmesi için gerekli olanaklar daima mevcut durumdadır. Ancak bu noktada birtakım usul ve esaslara bir uyumun sağlanması gereklidir.

Başvuru yapacak olan kişilerin mesleki durumları bu vize işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılmasında etken bir rol oynamaktadır. Her meslek türüne bağlı olarak vize işlemleri yerine getirilmektedir. Sanatçılar veya sporcular tiyatro ya da gösteri gibi amaçlarla bu ülkeye gideceklerse o zaman P vizesi almalıdırlar. Din görevlisi insanlar için alınacak vize ise R vizesi olmaktadır.
Amerika Vizesi Hatay Vize Merkezi
Amerika Vizesi Hatay Vize Merkezi

Her bir vizenin alınması sürecinde birtakım evrakların hazırlanmasına da gereksinim olabilmektedir. Bu konuda ve aşamada bizler Amerika Vizesi Hatay vize merkezi olarak desteklerimizi danışanlarımızı en kaliteli şekilde sunabilmekteyiz.

Çalışma vizesi için hazırlanması gereken evraklar arasında 2 adet biyometrik fotoğraf, pasaport, Amerika için çalışma ve oturum izni başvuru formu bunlardan bazılarıdır. Yine bu noktada tam vukuatlı bir nüfus kayıt örneği, seyahatin finansal bilgisi evrakı ve uçak otel rezervasyon bilgileri de gereklidir. Ayrıca son 3 aylık banka hesap hareketleri evrakları da ibraz edilmelidir.

Amerika Turistik Vize İşlemleri

Amerika turistik vize işlemleri için de uygun şekilde kişilerin başvurular kapsamında birtakım evrakları hazırlaması gerekmektedir.

 • Kişilerin kimlik kartı fotokopileri,
 • Mevcutsa eski pasaportları,
 • 2 tane biyometrik fotoğraf,
 • Online DS 160 formu evrakı,
 • Kişilerin tam vukuatlı nüfus kayıt örneği,
 • Vize talebi dilekçesi,

Genel olarak Amerika turistik vize işlemleri için bu evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasına ihtiyaç vardır. Bu evrakların hazırlanması sürecinde Amerikan vizesi Hatay vize merkezi olarak bizler danışan kişiler uygun şekilde bir rehberlik etmekte ve yardımcı olmaktayız.

Amerika Vize Başvuru Formu İşlemleri

Amerika vizesi başvuru formu işlemlerinde oldukça dikkatli bir şekilde ilgili formu başvuracak kişilerin büyük yazılarla doldurması gerekmektedir. Diğer ibrazı gerçekleştirilen evraklarla burada bilgilerin tutması oldukça önem arz ettiğinden ilgili formu kişilerin bu hususta istenen bilgiler eşliğinde doğru olarak doldurmalarına ihtiyaç vardır.

Hatay’da Amerika Vizesi Merkezi

Hatay Amerika vizesi almak isteyen kişiler ihtiyaçlarına göre vize türlerini vize merkezimize başvuru ile yapabilir.

Hatay’da Amerika Vizesi Nasıl Alınır?

Hatay ilinden Amerika vizesi için başvuru yapılırken hangi tür vize için nasıl bir evrak hazırlanacağı önemlidir.  Bu konuda amaca uygun yönlendirmeleri yaparak size maille belgeleri atmaktayız. ABD konsolosluk onayına sunulan bu başvuru belgeleri genellikle 7-15 iş günü içerisinde sonlamaktadır.

Yeniden Belge İstenmesi

Konsolosluk başvurusu yapılırken ABD vizesi işlemlerinde yeniden belge istenebilir. Kurumda geçerlilik kriterlerine uymayan ve güncellenmesi gereken belgelerle alakalı size aracı kurum olarak yanıt veriyoruz. Bunun haricinde reddedilen vize başvuruları için vize merkezimiz sorumlu değildir.

Amerika Vize Ücreti 2021 Ne Kadar?

Amerika vize ücreti 2021 senesinde genel belirlenen miktar ve hizmet bedeli olarak düşünülebilir. Yapılan harcamalarda rezervasyonlu işlemlerde iadeli olası ret hallerinde paranızı alacağınız şekilde hizmet almalısınız.

Amerika vizesi harç bedelleri bazı vize türlerine göre değişmekle beraber hizmet bedeli dışında şöyle listelenir:

 • B1 –B2 turistik ve ticari ziyaret 160 USD
 • C- Amerika’dan transit geçiş vizesi, mürettebat vizesi (C- 1- D) 160 USD
 • F1- Akademik öğrenci ve akademik olmayan öğrenci (M) 160 USD
 • Gazeteci ve basın mensubu 160 USD
 • J- Değişim programı ve staj 160 USD

Vize başvuru ücretleri daha birçok vize türüne göre değişmektedir. Vize çeşitleri açısından daha çok bilgi için vize merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Bahsedilen ücretler bir vize için geçerlidir ve listenin tam kapsamlı bilgileri için detaylı şekilde bir hesaplanma yapılmaktadır.

İşverenler İçin Amerika Vize Evrakları

Amerika vize işlemleri işveren ya da şirket ortağı olanlar için şu evraklar hazırlanmış olmalıdır:

 • Geçerliliği son seyahat döneminden itibaren 6 ay daha devam eden pasaport
 • Fotoğraf 2 tane
 • Seyahat bilgileri olan vize talep dilekçesi
 • Şirketle faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, sicil gazetesi
 • SGK işveren onay döküm
 • Nüfus kayıt örneği
 • İşverene ait maaş bordrosu 3 aylık sürede alınmış olması şartıyla.

Amerika vizesi almak isteyenler için vize türleri diğer vize çeşitlerine göre daha fazla seçenekle görülebiliyor. Bu açıdan vize merkezimizden destek alabilirsiniz.

Amerika Vizesi Veriliyor Mu?

Amerika vizesi, Amerika’ya uçuş gerçekleştirecek vatandaşlar için verilir.

Amerika Vizesi Almak İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Amerika vizesi almak için hesapta yaklaşık 8 ila 9000 TL’nin olması yeterlidir. Ancak bu ücret Amerika konsolosluğunun tarafınızdan istediği belgelere göre değişir.

Amerika Vize Ücreti Ne Kadar?

Amerika vize ücreti, 160 dolardır. Ancak Amerika vize ücretlerine göre bu tutar değişir.

Amerika Vizesi Hatay Vize Merkezi Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×