Schengen Vize Danışmanlık Paketleri

Schengen Vize Danışmanlığı Paketleri

PAKET 1

Mail ve telefon aracılığı ile Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isterseniz;

1)  Ön Danışmanlık ve kişiye özel evrak listesi ücretinin ödenmesinin ardından Schengen Vize Başvurusu için kişiye özel olarak hazırlamış olduğumuz evrak listesi ve bilgiler size mail yoluyla ulaştırılır ve telefon yoluyla danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

2) Evraklarınızı hazırladıktan sonra evrak kontrolü için mail ile göndererek evrak kontrolü yaptırabilirsiniz. Evraklarınız kontrol edildikten sonra size mail yoluyla ve telefonda danışmanlık verilecektir.

Paket hizmet fiyatımızın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Paket fiyatlarımıza Vize başvuru harçları ve zorunlu seyahat sigortası ücretleri dahil değildir.

PAKET 2

Danışmanlık hizmetimize ek olarak başvuru dosyanızın hazırlanma hizmetimizden yararlanabilirsiniz;

1) Schengen Vize başvurusu için dosyanızın hazırlanmasını isterseniz hizmet bedelimizin ödenmesinin ardından başvuru dosyanız hazırlanmaya başlanacaktır.

2) Görüşme esnasında vize başvuru prosedürleri hakkından detaylı bilgilendirme yapılır,  kişiye özel evrak listeniz hazırlanır ve dilekçelerinizin yazılır. Ayrıca görüşme bittikten sonra evraklarınızı hazırlarken Telefonla danışmanlık almaya devam edebilirsiniz

Paket hizmet fiyatımızın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Paket fiyatlarımıza Vize başvuru harçları ve zorunlu seyahat sigortası ücretleri dahil değildir.Konsolosluk başvuru ücreti ve  Aracı kurum başvuru ücreti zorunlu seyahat sigortası ücreti başvuru yapılacak konsolosluğa göre farklılık göstermektedir.

Zorunlu seyahat sigortası ücreti sigortanın teminat gün sayısına ve kişinin yaşına göre farklılık göstermektedir. (65 yaşından büyük başvuru sahiplerinin seyahat sigortası prim tutarı kişilerin T.C. Kimlik numaralarından kontrol edilerek netlik kazanmaktadır.)

PAKET 1

PAKET 2

1) Danışmanlık 1) Danışmanlık
2) Kişiye Özel Evrak Listesi 2) Kişiye Özel Evrak Listesi
3) Başvuru Randevunuzun Alınması 3) Başvuru Randevunuzun Alınması
4) Evrak kontrolü 4) Evrak kontrolü
5) Başvuru Formunuzun Doldurulması
6) Dilekçe ve sponsorluk yazılarınızı yazılması
  7) Dosyanızın başvuruya hazırlanması
 

Schengen Vize Danışmanlığı Hizmet Sürecimiz : Schengen Vizesi Danışmanlık hizmetimiz kişinin durumunun analiz edilmesi için kısa ve net sorular sorularak durumunun başvuruya uygun olup olmadığının analizinin yapılması ile başlar.Vize Başvurusu Genel bilgi formunda belirtilen kişinin iletişim bilgileri ve vize türünü öğrenmek için hazırlanmış olan formdaki sorular sorularak bilgisayar ortamına aktarılır. Vize hakkında merak ettiği sorular genel hatları ile cevaplandırılır.

Ön danışma niteliğindeki hizmet başlangıç aşamamız ortalama 2-3 dakika sürer. Bizim aracılığımız ile başvuru yapmaya karar verirseniz başvuru yapacağınız vize türüne ve Ülkeye göre değişen konsolosluk vize harcı, aracı kurum ücreti, zorunlu seyahat sigortası ücreti ve vize danışmanlık ücretimiz konusunda bilgilendirme yapılır. Kabul etmeniz durumunda vize danışmanlığı hizmetimizin ikinci aşamasına geçilir.

Danışmanlık Hizmetleri Başlangıç Ödemesinin alınması; : Şirket politikası olarak ön ödeme alınmayan hiçbir vize başvurusu için ön danışmanlık haricinde herhangi bir danışmanlık hizmeti veya bilgilendirme yapılmayacaktır. Sadece danışmanlık hizmetimizden yararlanıp vize başvuru işlemlerini kendiniz yapmak isterseniz 2015  yılı itibari ile danışmanlık hizmeti başlangıç ücretini ödeyerek danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hem zaman hem de para kaybetmemek ve ret alarak vize sicilinizin bozulmaması için tecrübeli bir danışman tarafından işlemleriniz yapılması menfaatinize olacaktır. Hazırlamanız gereken evrakları tedarik edin ve dosyanızı teslim edin ilk zorunlu olarak başvuruda bulunmanız gereken vize başvuru türleri haricinde yapmanız gereken herhangi bir işlem yoktur. Uzman danışmanlarımız tarafından başvuruya kadar gerekli bütün işlemleriniz tamamlanır ve  dosyanız başvuruya hazır halde size teslim edilir.

Durumunuza Özel Evrak listesinin hazırlanması; Butik hizmet veren bir danışmanlık şirketi olarak çalıştığından asla basmakalıp evrak listesi kullanmaz. Tarafımızdan hazırlanmış olan Schengen Vize Başvurusu Ön bilgi formunu telefonda veya mail yoluyla doldurduktan sonra Konsolosluk tarafından istenen standart belgelere ek olarak, kişinin Türkiye’ye dönüş yapacağını kanıtlayan ve destekleyen evraklar detaylı bir şekilde tespit edilip evrak listesi hazırlanır.

Mail ile veya basılı olarak size teslim edilir. Evrakları hazırlarken ihtiyaç duyduğunuz durumlarda danışmanlarımıza ulaşabilir ve danışmanlık desteğinden faydalanabilirsiniz. Evrak listesinin birer kopyası kontrol listesi olarak kullanmak üzere bilgisayarda ve klasörlerimizde arşivlenip başvuru sonuçlana kadar size sağlıklı dönüşler yapabilmek amacıyla saklanacaktır.

Başvuru Dosyanız için hazırladığınız evrakların analiz edilmesi; Vize başvurusu için hazırlanan evraklar incelenerek eksikler, hatalı veya gereksiz evraklar evrak kontrol listesinden kontrol edilerek tespit edilip, gerekli düzenlemeler yapılır eksik evraklarınız tamamlanıp gereksiz olan evraklar dosyadan çıkartılır. 

Başvuru Dilekçeniz yazılır : Seyahat amacınıza uygun olarak dilekçeniz uzman danışmanlarımız tarafından yazılır ve siz veya firma yetkilisi tarafından imzalanmak üzere size teslim edilir ve gerekli durumlarda başvuru yapacağınız ülkenin diline ,ek ücret karşılığında, yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilir.

Dosyanız başvuruya hazır hale getirilir: Son kontrolleri yapılan dosyanız başvuru gününde önce hazır hale getirilir.Konsoloslukta işlem gören dosyanız düzenli olarak online sistemlerden kontrol edilir ve sonuç belli olduğu zaman size haber verilir. Başvurunuzu biz yapmış isek konsolosluktan teslim alınır.

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye