Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep - Schengenvize.net
Etiyopya Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep

Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep Vize Başvurusu

Etiyopya vizesi adına hazırlanması gerekli olan evrakların en temel özelliği güncel olmasıdır. Başvuru sahibi ilk olarak net olacak bir şekilde seyahat amacını belirlemesi gerekmektedir. Daha sonra uzman bir vize danışmanından ise ön bilgilendirme formu talep etmesi gerekmektedir.

Etiyopya Vize İşlemleri

Bu nedenden dolayı, vize başvuru süreç daha profesyonel ve sağlıklı bir şekilde yürütülmektedir. Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep ili ve çevre illerde ikamet etmekte olan kişilere Etiyopya vize müracaatı için gerekli olan tüm işlemler ve süreç için hizmet sağlamaktadır.

Etiyopya Vize Başvuru Adımları – Gaziantep Vize Merkezi

Etiyopya vize müracaatında bulunacak olan başvuru sahiplerinin ilk adımda Etiyopya sınırları içerisine yapacak oldukları seyahat asıl amacını belirlemesi gereklidir.

Bu nedenden dolayı herhangi bir aksama ya da engel olmadan seyahat amacına göre güncel evrak listesine rahatlıkla ulaşabilmektedir.
Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep
Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep
  • Etiyopya vize başvuru sahibi, yetkili vize merkezi çağrı uzmanları ile iletişime kurarak seyahat amacını açıklaması gerekmektedir. Daha sonra güncel vize evrak listesinin, vize başvuru merkezi çağrı uzmanları tarafından başvuru sahibinin e-mail adresine güncel bir şekilde ve ayrıca bilgilendirme metni ile gönderimi sağlayacaktır.
  • Başvuru sahibi e-postasına gelen güncel evrak listesini doğru bir şekilde hazırlaması en önemli husustur. Başvuru sahibi güncel vize evrak listesi içerisindeki talep edilen evrakları hazırladıktan sonra bir başvuru dosyası haline getirmesi gerekmektedir.
  • Başvuru sahibi güncel vize evraklarını bir başvuru dosyası haline getirdikten sonra kargo, kurye veya bizzat vize başvuru merkezine gelerek teslim etmesi talep edilmektedir.
  • Başvuru sahibinin yapmış olduğu Etiyopya vize müracaatının sonucu açıklandıktan daha sonra vize başvuru merkezine gelerek pasaportunu teslim alabilir ya da başvuru sahibi yoğunluk nedeni ile şahsen merkeze gelemez ise belirtmiş olduğu adresine vize başvuru merkezi tarafından gönderimi sağlanmaktadır.

Etiyopya Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Etiyopya vizesi, başvuru sahibinin eksiksiz ve tutarlı yollar ile yaptığı vize müracaatından 7 iş günü içerisinde karara bağlanmaktadır. Ancak başvuru sahibi, konsolosluğun yoğunluğunu ve her iki ülke arasındaki resmî tatilleri de göz önünde bulundurarak başvuruda bulunması gerekmektedir. Böylece başvuru sahibinin yapmış olduğu vize başvurusunun süreci uzamamaktadır.

Etiyopya Vizesi Kaç Lira?

Etiyopya vize ücreti yapılacak olan siyasi süresine ve vize kategorisine göre farklılık gösterir. Konsolosluk harcı, vize ücreti ve hizmet bedelini kapsar.

Habeşistan Etiyopya Mi?

Habeşistan eskiden Etiyopya’nın ismi idi, köleler ülkesi anlamına gelen isim Eritre sınırlarında kalmasından sonra kullanılmaz oldu.

Gaziantep Etiyopya Vize Başvurusu

Etiypya vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması, evrakların hazırlanması ile başvuru tamamlanır. Başvuruda 1 adet fotoğraf eklenmelidir.

Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×