Chamber College Malta Konaklama Olanakları

Chamber College Malta Konaklama Olanakları

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama öğrencilere Malta kültürünü deneyimleme ve günlük yaşamda İngilizce pratiği yapma imkanı sunar.

Bütün ev sahibi ailelerimiz Malta Tourism Authority (Malta Turizm Otoritesi) tarafından onaylanmıştır. Ev sahibi ailelerimiz ev ortamının elverişli olması, okula ulaşım kolaylığı ve öğrencilerin konaklanacağı odanın nitelikleri göz önünde bulundurularak titizlikle seçilmiştir. Sizlere 2-3 kişilik paylaşımlı odalar ya da  tek kişilik odada konaklama imkanları sunmaktayız. Aile yanı konaklamayla Malta’nın yerel kültürünü deneyimlerken İngilice’nizi geliştirebilirsiniz.  Ayrıca aile yanı konaklama öğrencilerimizin hem misafirperver bir ortamda kalmalarına hem de Malta mutfağını tanımasına yardımcı olacaktır.

Executive Aile Yanı Konaklama

Chamber College’de Executive aile yanı konaklama seçeneği de sunulmaktadır. Bu konaklama türü öğrencilere yarım pansiyon (Kahvaltı ve Akşam yemeği) tek kişilik odada konaklama imkanını vermektedir. Öğrenciler için ayrı banyo ve WIFI erişimi Executive aile yanı konaklamaya dahildir. Ayrıca bu tür konaklama için rezervasyon yapıldığında bir aileye tek öğrencinin yerleştirileceğine dair garanti verilir.

Oteller

Konaklama departmanımız öğrencilere otellerde kalma seçeneği de sunar. Önerilen oteller okula 5-20 dakikalık yürüme mesafesinde olabilir. Tüm oteller toplu taşıma ağının bulunduğu yerlerdedir ve aynı zamanda tercihinizi isteğe bağlı olarak yüzme havuzu, spor salonu, restoran ve barlar ek olanaklar sunan otellerden yana da kullanabilirsiniz. Otellerde Oda & Kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon seçenekleri vardır. İsteğiniz doğrultusunda 3,4 veya 5 yıldızlı hotellerde konaklayabilirsiniz.

Kendin Pişir Kendin Ye Tipi Self Catering Daireler

Bu konaklama türünde sizler için iki seçenek sunuyoruz:

1)Standart Kendin Pişir Kendin Ye tipi (Self-Catering) Daireler

2) Ekonomik Kendin Pişir Kendin Ye tipi Daireler

1)      Standart Kendin Pişir Kendin Ye tipi (Self-Catering) Daireler

Bu konaklama türü ekonomik bir seçenek olmasının yanı sıra diğer öğrencilerle özgürce etkileşimde bulunmanıza yardımcı olacaktır.

Self catering daireler okula 5 ya da 20 dakikalık mesafelerde yer almaktadır. Daireler her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayacak türdendir. Özellikle uzun dönem öğrencileri için fiyat açısından uygundur ve seçeneğinize bağlı olarak tek, iki yada üç yataklı olmak üzere tasarlanmıştır. Özgürlükçü bir ortamda yeni arkadaşlarla etkileşimde bulunmak isteyen öğrenciler için self catering daireler oldukça avantajlı bir seçenektir. Standart konaklama dahilinde self catering dairelerde sunulan hizmet ve olanaklar aşağıdakilerden oluşmaktadır:

 • Su ve elektrik
 • Haftada bir kez daire temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşaf değişimi
 • Çamaşırhane
 • Fan/ ısıtıcı
 • Kablolu TV
 • WIFI internet erişimi
 • Telefon

2)Ekonomik Kendin Pişir Kendin Ye tipi Daireler

Self-catering tipi daireler içinde en hesaplı olan daireler ekonomik kendin pişir kendin ye tipi dairelerdir.  Standart Self-catering daireler gibi Ekonomik self catering daireler de  okula 5 yada 20 dakikalık mesafelerde yer almaktadır. Daireler her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayacak türdendir. Özellikle uzun dönem öğrencileri için fiyat açısından uygundur ve aynı zamanda seçeneğinize bağlı olarak tek, iki yada üç yataklı olmak üzere tasarlanmıştır. Özgürlükçü bir ortamda yeni arkadaşlarla etkileşimde bulunmak isteyen öğrenciler için Self-catering daireler oldukça avantajlı bir seçenektir.

Ekonomik konaklama dahilinde sunulan hizmet ve olanaklar aşağıdakilerden oluşmaktadır:

 • Su ve Elektrik
 • Haftada bir kez daire temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi
 • Çamaşırhane
 • Fan / Isıtıcı

Not: Tüm konaklama seçenekleri rezervasyon sırasındaki mevcudiyet durumuna bağlıdır. Öğrenci rezidansı, “kendin pişir kendin ye” tipi daire veya otelde konaklamak isteyen yaşı 18’in altında olan öğrencilere ebeveynin veya bir yetişkinin eşlik etmesi gerekmektedir.

 

 

 

 79 total views,  1 views today

error: Content is protected !!0342 999 36 02

Gaziantep

0850 228 43 53

Tüm Türkiye