VFS Global Vize İşlemleri - Schengenvize.net

VFS Global Vize İşlemleri

VFS Global aracılığı ile vize işlemleri

Türkiye’den yurtdışına seyahat edecek olan kişilere VFS Global tarafından vize başvuru hizmeti sunulmaktadır. 24 Ülke için vize başvurularını kabul eden ve o ülkelerin konsoloslukları tarafından yetkilendirilen VFS Global tüm dünya da 124 ülke de 2151 şubesi ile Konsolosluk vize hizmeti sunmaktadır.

Pek çoğu Schengen üyesi ülkeler olmak üzere Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Finlandiya, Danimarka, Fransa, Hırvatistan, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Norveç, Yeni Zelanda, Polonya, Rusya, İsveç, Slovenya, Slovakya, Hollanda, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri için vize işlemleri VFS Global yetkisinde gerçekleşmektedir.

Vfs hangi ülkelere vize veriyor?

Türkiye’de Ankara, İstanbul, Bursa, Edirne, Antalya ve Gaziantep’te şubeleri olan Vfs; dünya üzerinde 124 ülke ve 2151 şubesiyle hizmet veriyor

Fransa Türkiye’ye vize veriyor mu?

Bordo umuma mahsus pasaport sahipleri vizeye tabidir. Gri pasaport, yeşil ve siyah pasaport sahipleri; 180 günde 90 günü aşmayan sürelerde, vizeden muaftır.

Avusturya Vize İçin Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

Turistik amaçlı 3-5 günlük kalımlarda en az 5bin TL ile 6bin TL arası, bankada para olmalıdır. Bu miktar otel ve konaklama rezervasyonları yapıldığı takdirdedir. Otel ve uçak rezervasyonu yoksa 10bin TL ile 12bin TL arası talep edilir. 7-10 gün süreli turistik seyahatlerde, uçak ve otel rezervasyonlu en az 10bin TL ile 12bin TL olmalıdır. Rezervasyon yoksa en az 12bin TL ve üzerinde bakiye olmalıdır.
VFS Global Vize İşlemleri
VFS Global Vize İşlemleri

VFS Global İle Vize Başvurusu

VFS Global tarafından Konsolosluk vize hizmeti sağlanan ülkelere yapacağınız seyahatlerde vize başvurularınız için randevu almanız istenmektedir. Sadece acil durum vizelerinde randevusuz hizmet sunan VFS global ile çok kolay bir şekilde vize başvurusu yapabilirsiniz. Vize başvurunuz için sizden istenen belgeleri tam olarak hazırlamanız ve randevu tarihinde VFS Global ofisinde bulunmanız gerekmektedir.

Gerek kısa süreli gerek uzun süreli gerekse de vatandaşlık hizmetleri ile ilgili tüm konsolosluk işlemlerinde yetkisi olan VFS Global sadece başvuru kabul etme, evrakları denetleme ve ilgili konsolosluğa iletmekle yükümlüdür. VFS Global şubeleri Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Antalya, Bursa ve Edirne illerinde yer almaktadır. Bu iller dışındaki başvurular vize merkezi aracılığı ile yapılabilmektedir.

Vize Merkezi İle Vize Başvurusu

Vize merkezi olarak hizmet veren kurumlar vize hususunda danışmanlık, belgelerin İngilizce ya da istenen başka bir dile yeminli tercümesi ve online olarak vize başvurusu işlemleri gerçekleştirmektedir. Vize merkezi temsilcileri vize konularında uzman olup gerekli belgeler hakkında size tüm bilgileri vermekte ve evrak tesliminizde ise belgelerinizi kontrol etmektedirler.

Vize başvuru süreci pek çok kişi için karmaşık ve anlaşılmaz bir süreç olabilir. Hangi vize türü için başvuru yapılacağı, hangi evrakların ne şekilde hazırlanması gerektiği hususlarda danışmanlık hizmeti sunan vize merkezi sayesinde vize başvuru süreci kolay ve zahmetsiz olmaktadır. Belgelerinizin eksiksiz ve doğru hazırlanması vize başvurunuzun onaylanmasında son derece etkilidir. Vize merkezi ile yapacağınız online vize başvurusu sonrasında evraklarınız ilgili konsolosluğa iletilerek vize süreci başlatılmış olmaktadır.

VFS Global Vize İşlemleri Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye