Schengen Vizesi ve Diğer Hizmetlerimiz: Hizmetlerimiz

Schengen Vizesi ve Diğer Hizmetlerimiz

 Schengen Vizesi ve Diğer Hizmetlerimiz

Schengen Vizesi Danışmanlığı

Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hırvatistan İspanya, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Macaristan, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan, İsviçre, İzlanda, Norveç ve Bulgaristan Vizesi Danışmanlığı Hizmetinde butik hizmet vermekteyiz.

Birleşik Krallık Vize (İngiltere vizesi) Danışmanlığı:

Yüksek kaliteli butik hizmet (British Council onaylı vize ve eğitim danışmanları ile noter onaylı yeminli tercümanlardan oluşan ekibimizden kusursuz hizmet almanın rahatlığını yaşayacaksınız.) İnternetteki basmakalıp evrak listeleri kullanılmaz, kişinin maddi, medeni, eğitim ve seyahat geçmişi, ve istihdam durumuna uygun özel bir evrak listesi hazırlanır. Daha fazla ayrıntı için İngiltere vizesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Öğrenci İçin Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Öğrenci Schengen vizesi için başvuru formunun doğru şekilde doldurulması önemlidir. Seyahat tarihinden en az 15-20 gün önce başvurunun yapılmış olması, vizenin onaylanma sürecini iyileştirir.

Schengen Vizesi için Hesapta Ne Kadar Para Olmalı 2020?

Schengen ülkelerinde değişkenlik gösterir ve çoğunlukla en az 5bin TL ile 6bin TL arasında bir bakiyenin olması talep edilir.

Schengen Vizesi En Kolay Hangi Ülke Veriyor?

Evrakların tam olarak hazırlanması ve başvurunun prosedürlerine uygun şekilde gerçekleştirilmesiyle, Fransa en kolay Schengen vizesi veren ülkedir.

Amerika vize danışmanlığı 42 dilde yeminli yazılı ve sözlü tercüme hizmeti:

(bünyemizde İngilizce öğretmeni, mahkeme bilirkişisi, eski NATO tercümanı bulunmaktadır. Beşiktaş’taki tüm noterlerde ve Beyoğlu 10. Noterliğinde yemin zabıtlarımız mevcuttur.)
–        Çapraz tercüme hizmeti (örn.; Fransızcadan Portekizceye v.b.)
–        Dilerseniz tercüme sonrası native speaker (anadil konuşuru) tarafından son okuma hizmeti
–        Apostil ve noter tasdiki işlemlerinin şirketiniz adına gerçekleştirilmesi

Schengen Vizesi ve Diğer Hizmetlerimiz
Schengen Vizesi ve Diğer Hizmetlerimiz

Tüm Dünya Vatandaşlarının İkamet tezkeresi ve Çalışma izni başvuruları

Türkiye’ye vizeyle veya vizesiz giriş yapma hakkını haiz yabancılar 30 günden fazla Türkiye’de ikamet etmek istemeleri durumunda İkamet teskeresi almak zorundadırlar. Türkiye’de oturum izni olan yabancılar vize başvurularını Türkiye’deki konsolosluklara yapabilmektedirler. Firmamız bünyesindeki alanlarında uzman avukatlarımız İkamet Tezkeresi ve Çalışma izni başvurularında danışmanlık ve takip hizmeti vermektedir.

Amerika, İngiltere, Kanada ve Malta için yurtdışı eğitim danışmanlığı

Tamamı akredite okullardan oluşan Türkiye’de temsilcisi olduğumuz dil okulları için ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti. Şirket çalışanları ve yöneticileri için Business English (İş İngilizcesi) ve Executive (Yönetici) kurslarımız mevcuttur.
Schengen Vizesi ve Diğer Hizmetlerimiz Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye