Schengen Vizesi için Gerekli Evraklar: Schengen Vize

Schengen Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Schengen Vizesi için İstenilen Evraklar

Aşağıda Başvuru sahiplerinin Hazırlaması zorunlu Schengen  Vizesi İçin Gerekli  olan Evraklar‘ı bulabilirsiniz. Başvuru sahiplerinin  seyahat gerekçelerine veya özel durumlarına göre ek evraklar konsolosluk tarafından talep edilebilmektedir. Dosyanızın bizim tarafımızdan hazırlanırken başvuru gerekçenizi, maddi kazancınızı veya statünüzü açıklamak için konsolosluğun talep edeceği ek evraklar hakkında danışmanlık hizmeti verilecektir.Mail ve telefon aracılığı ile Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak isterseniz;

1) Ön Danışmanlık ve kişiye özel evrak listesi ücretinin olan 50,00 TL’nin ödenmesinin ardından Schengen Vize Başvurusu için kişiye özel olarak hazırlamış olduğumuz evrak listesi ve bilgiler size mail yoluyla ulaştırılır ve telefon yoluyla danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Schengen Vizesi İçin Bankada Ne Kadar para Olmalı?

Schengen ülkelerine göre değişkenlik gösterse de en az 5bin TL ve üzerinde bakiyenin olması istenir.

Vize İçin Ne Lazım?

Meslek gruplarına göre evraklar, mesleki evraklar, pasaport, vize harcı ödendiğine dair dekont, parmak izi, biometrik fotoğraf, başvuru talep formu, başvuru dilekçesi, seyahat sağlık sigortası poliçesi evrakları gerekir.

Turist Vizesi İçin Ne Gerekli?

Standart evraklar yanında, ülkeye geri dönüleceğine dair taahhütname, 18 yaş altı bireyler için muvafakatname, statüye göre ek belgeler istenir.

2)Başvuru dosyanızın eksiksiz olarak hazırlanması isterseniz 250,00 TL ücret karşılığında dosya hazırlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Evraklarınızı hazırladıktan sonra bize kargo ile göndererek veya ofisimize gelerek teslim edebilirsiniz. Evraklarınız kontrol edildikten sonra size kargo yoluyla veya ofisimizde elden teslim edilecektir.

Schengen Vizesi İçin Gerekli Evraklar
Schengen Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Aşağıda hizmet verdiğimiz Meslek gruplarını bulabilirsiniz. Danışmanlık Hizmeti ve vize dosyanızın hazırlanması için Firmamızdan hizmet almak için  bizi arayın. 

  • Şahıs firması sahipleri ve Ltd. Şti./A.Ş. Sahipleri/ortakları için evrak listesi
  • Ssk’ya bağlı bordrolu çalışanlar için evrak listesi
  • Öğrenciler için evrak listesi
  • Emekliler için evrak listesi
  • Devlet memurları için evrak listesi
  • Avukatlar için evrak listesi
  • Çiftçiler için evrak listesi
  • Banka çalışanları için gerekli evrak listesi

Yukarıdaki meslek/statü sınıflarından hiçbiri sizin durumumuza uygun olmasa bile Türkiye’de geçimizi nasıl sağladığınızı ispatlayarak vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Schengen Vizesi İçin Gerekli Evraklar Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye