Meksika Vize Merkezi, Şanlıurfa - Schengenvize.net
Meksika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Meksika Vize Merkezi, Şanlıurfa

Meksika Vize Merkezi, Şanlıurfa Vize 2021

Meksika Vize Merkezi, Şanlıurfa ili ve çevresinde bulunan mevcut şehirlerin içerisinde ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri adına Meksika vize başvuru süreci boyunca gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kişinin vize başvuru süreci ile merak ettiği tüm sorulara da şeffaf bir şekilde yanıt vermektedir.

Meksika Vize Başvuru Adımları

Meksika seyahati öncesinde vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan vatandaşların ilk önce Meksika vize başvuru nedenini ve seyahat etme amacını vize başvuru merkezinin yetkili temsilcileri ile paylaşması gerekmektedir.

Vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan başvuru sahipleri ilk adım olarak muhakkak Meksika’ya yapacak oldukları seyahat etme nedenini doğru bir şekilde uzman danışmanlara iletmesi gerekmektedir.

1.    Adım

Vize başvuru sahibi, Meksika seyahatinin amacını doğru bir şekilde belirlemesi gerekmektedir. Vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek, seyahat amacı doğrultusunda görevli kişilerden vize başvuru evraklarının listesini talep etmesi gerekmektedir.

Meksika Vize Merkezi, Şanlıurfa
Meksika Vize Merkezi, Şanlıurfa

2.    Adım

Meksika vize başvuru merkezi içerisindeki yetkili uzman danışmanlar, vize başvurusunda bulunmak isteyen kişinin güncel, aktif bir şekilde kullandığı e-posta adresine Meksika seyahati nedeni doğrultusunda gerekli olan vize başvuru evraklarının güncel listesini iletmektedir.

3.    Adım

Başvuru sahibine, vize başvuru merkezinin yetkili görevlileri tarafından vize başvuru evrak listesi e-posta aracılığı sayesinde gönderilmektedir. Vize başvuru sahibi ise gönderilmiş olan bu vize başvuru evrakları hazır hale getirerek bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.

4.    Adım

Meksika vize başvuru merkezi, başvuruda bulunmak isteyen kişinin e-posta adresine göndermiş olduğu evrak listesinin yanı sıra bir bilgilendirme formu da göndermektedir. Meksika vize başvuru sahibi güncel evrak listesini bir başvuru dosyası haline getirmeden önce mutlaka bilgilendirme formu içerisindeki önemli bilgiler ışığında hazırlaması tavsiye edilmektedir.

5.    Adım

Başvuru sahibi, vize başvuru evraklarını hazır bir hale getirdikten daha sonra vize başvuru merkezine ulaştırması gerekir. Dosya merkeze ulaştıktan daha sonra gerekli kontrollerden de geçerek Meksika vize süreci başlamış olacaktır.

Başvuru sahibi Meksika vizesi ile ilgili en güncel bilgileri öğrenmek amacı ile vize merkeziyle iletişime geçebilir, pasaportunu işlem sonunda yine vize merkezinden temin etmesi gerekmektedir. Pasaport kurye-kargo aracılığı ile de başvuru sahibine merkez tarafından gönderim sağlanabilmektedir.

Şanlıurfa Meksika Vize Merkezi

Long vize, schengen.net ve Visa center merkezleri Şanlıurfa’da Meksika için vize merkezi hizmeti sağlıyor.

Meksika Vize İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Meksika vize başvuruları konsolosluğa bağlı olarak 2 ila 5 iş günü içerisinde sonuçlanır.

Meksika Vize Ne Kadar?

Meksika vize işlemleri için başvurunuzdan hemen önce 150 TRY + KDV tutarını ödemeniz beklenir.

Meksika Vize Merkezi, Şanlıurfa Video;

İlginizi Çekebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×