Meksika Vize Merkezi, Hatay - Schengenvize.net
Meksika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Meksika Vize Merkezi, Hatay

Meksika Vize Merkezi, Hatay Vize Başvuru

Meksika Vizesi Hatay Şubesi

Meksika Vize Merkezi, Hatay şehri ve çevresinde bulunan mevcut şehirlerin içerisinde ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri adına Meksika vize başvuru süreci boyunca gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kişinin vize başvuru süreci ile merak ettiği tüm sorulara da şeffaf bir şekilde yanıt vermektedir.

Meksika Vize Başvuru Adımları

Meksika vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan vatandaşların ilk önce vize başvuru nedenini ve seyahat etme amacını vize başvuru merkezinin yetkili temsilcileri ile paylaşması gerekmektedir.

Vize müracaat işleminde bulunacak olan başvuru sahiplerinin ilk adım olarak mutlaka Meksika’ya yapacak oldukları seyahat etme sebebini doğru bir şekilde belirlemeleri gerekmektedir.
Meksika Vize Merkezi, Hatay
Meksika Vize Merkezi, Hatay

1.    Adım

Başvuruda bulunacak olan başvuru sahibi, Meksika ülkesine yapacak olduğu gezinin amacını araştırarak doğru bir şekilde belirlemesi gerekmektedir. Vize başvuru merkeziyle iletişim kurarak, Meksika seyahat amacı doğrultusunda görevli kişilerden vize başvuru belgelerinin listesini talep etmesi gerekmektedir.

2.    Adım

Vize başvuru merkezi içerisindeki yetkili ve deneyimli danışmanlar, vize başvurusunda bulunmak isteyen vize başvuru sahibinin güncel ve aktif bir şekilde kullandığı e-posta adresine seyahat nedeni doğrultusunda gerekli olan vize başvuru belgelerinin güncel listesini iletmektedir.

3.    Adım

Başvuru sahibine, vize başvuru merkezinin görevlileri tarafından vize başvuru evrak listesi e-posta aracılığıyla gönderilmektedir. Vize başvuru sahibi gönderilmiş olan güncel Meksika vize başvuru evrak listesini hazırlayarak bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.

4.    Adım

Vize başvuru merkezi, başvuruda bulunmak isteyen kişinin e-posta adresine gönderdiği vize belge listesinin yanı sıra bir bilgilendirme formu da göndermektedir. Başvuru sahibi güncel vize belge listesini bir başvuru dosyası haline getirmeden önce kesinlikle bilgilendirme formu içerisindeki önemli bilgiler ışığında hazırlaması tavsiye edilmektedir.

5.    Adım

Başvuru sahibi, vize başvuru evraklarını hazır bir hale getirerek daha sonra vize başvuru merkezine ulaştırması gerekmektedir. Meksika vize dosyası vize merkezine ulaştıktan daha sonra gerekli kontrollerden geçerek vize süreci başlamış olacaktır.

6.    Adım

Başvuru sahibi vize ile ilgili en güncel ve detaylı bilgileri öğrenmek amacı ile vize merkezi ile iletişime geçebilir, pasaportunu işlem sonunda yine vize merkezinden temin etmesi gerekmektedir. Pasaport kurye ve kargo ile de başvuru sahibine merkez tarafından gönderim sağlanabilmektedir.

Meksika Turist Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Başvurunuzu doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanızın ardından ortalama 2 ila 7 iş günü içerisinde sonucunuz size ulaştırılır.

Meksika Vize Ücreti Ne Kadar?

Meksika vizesi için başvuru öncesinde ödemeniz gereken tutar 44 USD ve KDV şeklindedir. Danışmanlık, hizmetler ve ekstralar için sizden yine ücret talep edilir.

Meksika Elektronik Vize Nasıl Alınır?

Meksika elektronik vize başvurunuzu anında embamex.sre.gob.mx adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Meksika Vize Merkezi, Hatay Video;

 

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×