Meksika Vize Merkezi, Adana - Schengenvize.net
Meksika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Meksika Vize Merkezi, Adana

Meksika Vize Merkezi, Adana Vize Başvuru

Meksika Vize Merkezi, Adana şehri ve çevresinde bulunan mevcut şehirlerin içerisinde ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri adına Meksika vize başvuru süreci boyunca gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır.

Ayrıca bunun yanı sıra kişinin vize başvuru süreci ile merak ettiği tüm sorulara da şeffaf bir şekilde yanıt vermektedir. Başvuru sahipleri online ve telefon yolu ile iletişim kurmadan başvuruda bulunması tavsiye edilmemektedir.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Adana

Meksika vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan vatandaşların ilk önce vize başvuru nedenini ve seyahat etme amacını vize başvuru merkezinin yetkili temsilcileri ile paylaşması gerekmektedir.

Vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan başvuru sahiplerinin ilk adım olarak muhakkak Meksika’ya yapacak oldukları seyahat etme nedenini doğru bir şekilde belirlemeleri gerekmektedir.
Meksika Vize Merkezi, Adana
Meksika Vize Merkezi, Adana
 • Başvuruda bulunacak olan başvuru sahibi, Meksika’ya yapacak olduğu gezinin net amacını araştırarak doğru bir şekilde belirlemesi gerekmektedir. Vize merkezi ile irtibat kurarak, seyahat amacı doğrultusunda görevli kişilerden vize başvuru evraklarının listesini talep etmesi gerekmektedir.
 • Vize başvuru merkezi içerisindeki yetkili uzmanlar, vize başvurusunda bulunmak isteyenlerin güncel ve aktif bir şekilde kullandığı e-posta adresine Meksika seyahat gayesi doğrultusunda gerekli olan vize başvuru evraklarının güncel listesini iletmektedir.
 • Başvuru sahibine, vize başvuru merkezinin yetkili görevlileri tarafından vize başvuru evrak listesi e-mail aracılığı sayesinde gönderilmektedir. Vize başvuru sahibi ise gönderilmiş olan bu vize evrak listesindeki belgeleri bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
 • Meksika vize merkezi, başvuruda bulunmak isteyen kişinin e-mail adresine göndermiş olduğu güncel evrak listesinin yanı sıra bir bilgilendirme formu da göndermektedir. Başvuru sahibi evrak listesini bir başvuru dosyası haline getirmeden kesinlikle bilgilendirme formu içerisindeki önemli bilgiler ışığında hazırlaması tavsiye edilmektedir.
 • Başvuru sahibi, vize başvuru evraklarını düzenledikten daha sonra vize başvuru merkezine ulaştırması gerekmektedir. Dosya merkeze ulaştıktan daha sonra gerekli kontrollerden uzman vize danışmanı vasıtasıyla geçerek vize süreci başlamış olacaktır.
 • Başvuru sahibi vize ile ilgili en güncel bilgileri edinmek amacı ile vize merkezi ile iletişime geçebilir, pasaportunu işlem sonunda yine vize merkezinden temin etmesi gerekmektedir. Geçerli ve Meksika vizeli pasaport kurye ve kargo aracılığı ile de başvuru sahibine merkez tarafından gönderim sağlanabilmektedir.

  Meksika Vize Ücreti Ne Kadar?

  Meksika vize ücreti temelde 44 USD’dir. Ancak bu ücretin yanına KDV, ek hizmetler ve konsolosluk hizmetleri ücreti eklenir. Elektronik vize ise yalnızca 40 USD’dir.

  Meksika Elektronik Vize Nasıl Alınır?

  embamex.sre.gob.mx sitesi üzerinde yer alan başvuru formu ve 0312 442 30 33 numaralı telefon ile elektronik vize işlemleri gerçekleştirilebilir.

  Meksika İçin Vize Gerekli Mi?

  Yeşil, gri ya da siyah pasaporta sahip olan kişilerin 90 günden kısa olan seyahatlerinde vize almasına gerek yoktur.

Meksika Vize Merkezi, Adana Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×