Meksika Vize Merkezi, Gaziantep - Schengenvize.net
Meksika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Meksika Vize Merkezi, Gaziantep

Meksika Vize Merkezi, Gaziantep Vize Başvurusu

Meksika Vize Merkezi, Gaziantep şehri ve çevresinde bulunan mevcut şehirlerin içerisinde ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri adına Meksika vize başvuru süreci boyunca gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kişinin vize başvuru süreci ile merak ettiği tüm sorulara da şeffaf bir şekilde yanıt vermektedir.

Meksika Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Gaziantep Vize Merkezi

Meksika vize başvuru işlemlerinde bulunacak olan vatandaşların ilk adımda vize başvuru nedenini ve seyahat etme amacını vize başvuru merkezinin yetkili temsilcileriyle paylaşması gerekmektedir.

Vize başvuru işlemlerinde bulunacak olan başvuru sahiplerinin ilk önce muhakkak Meksika’ya yapacak oldukları seyahat etme nedenini doğru bir şekilde belirlemeleri gerekmektedir.
Meksika Vize Merkezi, Gaziantep
Meksika Vize Merkezi, Gaziantep
  • Başvuruda bulunacak olan vize başvuru sahibi, Meksika ülkesine yapacak olduğu gezinin amacını araştırarak doğru bir şekilde belirlemesi gerekmektedir. Vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek, seyahat amacı doğrultusunda yetkili kişilerden vize başvuru evraklarının listesini talep etmesi gerekmektedir. Vize başvuru merkezi içerisindeki uzman danışmanlar, vize başvurusunda bulunmak isteyen kişinin güncel ve aktif olarak kullandığı e-posta adresine seyahat nedeni doğrultusunda gerekli olan vize başvuru evraklarının güncel listesini iletmektedir.
  • Başvuru sahibine, vize başvuru merkezinin yetkili görevlileri tarafından vize başvuru evrak listesi ayrı bir e-mail aracılığı sayesinde gönderilmektedir. Vize başvuru sahibi vize merkezi tarafından gönderilen bu vize başvuru evrak listesini hazırlayarak bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  • Vize başvuru merkezi, başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların e-posta adresine göndermiş olduğu evrak listesinin yanı sıra bir bilgilendirme formu da göndermektedir. Vize başvuru sahibi güncel evrak listesini bir vize başvuru dosyası haline getirmeden kesinlikle bilgilendirme formu içindeki önemli bilgiler ışığında hazırlaması tavsiye edilmektedir.
  • Meksika vize başvuru sahibi, vize başvuru evraklarını hazır bir hale getirip vize başvuru merkezine ulaştırması gerekmektedir. Dosya merkeze gönderildikten sonra gerekli kontrollerden de geçerek vize süreci başlamış olacaktır.

  • Başvuru sahibi vize ile ilgili en güncel bilgileri öğrenmek amacı ile vize merkezi ile iletişime geçebilir, pasaportunu işlem sonunda yine vize merkezinden temin etmesi gerekmektedir. Pasaport kurye ve kargo aracılığı ile de başvuru sahibine merkez tarafından gönderim sağlanabilmektedir.

Meksika Elektronik Vize Nasıl Alınır?

Meksika elektronik vizesi için embamex.sre.gob.mx adresine giriş yapmanız gerekir. 0312 442 30 33 – 11 21 numaralı telefon ile detayları öğrenebilirsiniz.

Meksika Vize Ücreti Ne Kadar?

Meksika vize ücreti yalnızca harç bedeli olarak 44 USD + KDV’dir.

Meksika Vize Var Mı?

Diplomatik, hizmet ya da hususi pasaporta sahip olan kişiler 90 günden kısa seyahatler için vize almak zorunda değildir. Ancak umuma mahsus pasaporta sahip kişilerin vize alması zorunludur.

Meksika Vize Merkezi, Gaziantep Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×