Meksika Vize Merkezi, İzmir - Schengenvize.net
Meksika Vizesi: Gerekenler ve Vize Ücreti

Meksika Vize Merkezi, İzmir

Meksika Vize Merkezi, İzmir Vize Başvuru

Meksika Vizesi İzmir Şubesi

Meksika Vize Merkezi, İzmir şehri ve çevresinde bulunan mevcut şehirlerin içerisinde ikamet etmekte olan vize başvuru sahipleri adına Meksika vize başvuru süreci boyunca gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır.

Ayrıca bunun yanında şahsın vize başvuru süreci ile merak ettiği tüm sorulara da şeffaf ve net bir şekilde yanıt vermektedir.

Başvuru sahipleri online ve telefon yolu vasıtasıyla iletişim kurmadan başvuruda bulunması tavsiye edilmemektedir.

Meksika Vize Başvurusu İzmir’den Nasıl Yapılır?

Meksika vize müracaat işlemlerinde bulunacak olan vize başvuru sahiplerinin önce vize başvuru nedenini, seyahat etme amacını vize başvuru merkezinin yetkili temsilcileri ile paylaşması gerekmektedir.

Vize müracaat işleminde bulunacak başvuru sahiplerinin ilk adım olarak kesinlikle Meksika’ya yapacak oldukları seyahat etme nedenini doğru bir şekilde belirlemeleri gerekmektedir.
Meksika Vize Merkezi, İzmir
Meksika Vize Merkezi, İzmir
  • Başvuruda bulunacak olan başvuru sahibi kişi, Meksika ülkesine yapacak olduğu seyahatin amacını doğru bir şekilde belirlemesi gerekmektedir. Vize başvuru merkeziyle iletişim kurarak, seyahat amacı doğrultusunda görevli şahıslardan vize başvuru evraklarının listesini talep etmesi gerekmektedir. Vize başvuru merkezi içerisindeki yetkili şahıslar, vize başvurusunda bulunmak isteyen kişinin güncel ve aktif bir şekilde kullandığı e-posta adresine seyahat nedeni doğrultusunda gerekli olan vize başvuru evrakları güncel listesini iletmektedir.
  • Başvuru sahibine, vize başvuru merkezinin yetkili ve etkin görevlileri tarafından vize başvuru evrak listesi e-posta aracılığı ile gönderilmektedir. Vize başvuru sahibi ise gönderilmiş olan bu vize başvuru evrak listesini düzenleyerek bir dosya haline getirmesi gerekmektedir.
  • Vize başvuru merkezi, başvuruda bulunmak isteyen kimselerin e-posta adresine göndermiş olduğu evrak listesinin yanında

    bir bilgilendirme formu da göndermektedir. Başvuru sahibi güncel Meksika evrak listesini bir başvuru dosyası haline getirmeden kesinlikle bilgilendirme formu içerisindeki önemli bilgiler ışığında hazırlaması tavsiye edilmektedir.

  • Başvuru sahibi, vize başvuru evraklarını hazır hale getirdikten sonra vize başvuru merkezine ulaştırması gerekmektedir. Dosya vize merkezine ulaştıktan daha sonra gerekli kontrollerden de geçerek vize süreci başlamış olacaktır.
  • Başvuru sahibi vize ile alakalı en güncel bilgileri öğrenmek amacı ile vize merkezi ile iletişime geçebilir, pasaportunu işlem sonunda yine vize merkezinden temin etmesi gerekmektedir. Pasaport kurye ve kargo aracılığı ile vize başvuru sahibine merkez tarafından gönderim sağlanabilmektedir.

Meksika Vizesi Nasıl Alınır?

Yetkili vize merkezlerinden ya da İstanbul Başkonsolosluğu’ndan randevu alarak vize başvuru işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir.

Meksika Vize Ücreti Ne Kadar?

Meksika vize ücreti tüm bireyler için 44 USD + hizmet bedeli ve KDV olarak belirlenmiştir. Bu ücretin yanında ek hizmetler için de sizden ücret alınır.

Meksika Elektronik Vize Nasıl Alınır?

Meksika elektronik vizesi için bulunan embamex.sre.gob.mx web adresini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

Meksika Vize Merkezi, İzmir Video;

İlginizi Çekilebilir;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye

×