Sprachcaffe Malta: Sprachcaffe Malta Dil Okulu

Sprachcaffe Malta Bilgileri

Sprachcaffe Malta

Sprachcaffe Malta‘nın sunduğu iki okuldan biri olan St. Juliansada’nın doğusunda bulunur. Eski bir balıkçı kasabası olan St Julians, günümüzde otantik ve rahat bir ortamda İngilizce eğitim alabileceğiniz bir yer haline gelmiştir. Sprachcaffe Malta -St. Julians’daki dil okulumuzda sizler için çeşitli kurslar sunup her ihtiyaca yönelik hizmet sağlıyoruz.

İster kısa sürede İngilizcenizi geliştirecek olan yoğun kurslarımıza ister sizi okul sınavlarınıza hazırlayacak kurslara veya isterseniz Cambridge dil sertifikası sınavlarına hazırlık kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıca bire bir dersler ve İş İngilizcesi kursu olanaklarımız da vardır. Okulumuzda FELTOM yönetmeliklerine bağlı olarak 18 yaşın altındaki öğrenciler için yetişkin programlarına kayıt alınmamaktadır! 

Sprachcaffe Malta

St. Julians’ın doğusundaki okul, her ihtiyaca yönelik eğitim verir. Genel İngilizce yanında yoğunlaştırılmış kurslar da vardır.

Sprachcaffe Dil Okulu

14-21 yaş arası gençlere yemek pişirmek, tarih ve sanatı keşfetmek, gözlemleme yapmak gibi imkânlarda sunulur. Eğitmenler profesyonel, iyi donanımlı sınıflar ve boş zamanları değerlendirecek aktiviteler vardır.

1 Haftalık Yurtdışı Dil Eğitimi

En az 1 haftalık sürede yoğun, birebir ve iş İngilizcesi verilir. Yoğun program 45 dakikalık 30 ders saatidir. İş İngilizcesi 20 saat standart ve 10 saat iş İngilizcesi verilir.

Malta – St. Julians’da 14-21 yaş grubundaki gençler için sunduğumuz programlara göz atabilirsiniz.Sprachcaffe Malta Dil kursunuzda İngilizce dil eğitiminize ek olarak, aktivitelerimiz sayesinde Malta’daki insanların günlük yaşamlarını gözlemleme, yemek pişirmeyi deneyimleme, tarih ve sanatı keşfetme fırsatı bulacaksınız. Sınıfta öğrendiklerinizi hemen uygulayarak pratik imkanı bulabileceksiniz.

Ada aynı zamanda boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz çok çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Avrupa’da bulabileceğiniz en iyi gece hayatı örneklerinden bazılarını St.Julians’ın yakınında Paceville olarak adlandırılan küçük alanda bulabilirsiniz. Ünlü DJ’ler yazın yanı sıra kış aylarında da düzenli olarak Malta’ya gelmektedir.

Malta’da gece hayatı Avrupa’nın diğer ülkelerine kıyasla maddi açıdan çok daha uygundur. Bar ve klüplerin dışında ise okulun yakınında pek çok casino, restoran ve kafe vardır. Barlar ve kulüpler genelde 04:00 ‘e kadar açıktır. Ada küçük olmasına rağmen her zevke hitap edebilecek seçenekler sunmaktadır.Sprachcaffe Malta dil eğitiminize ek olarak konaklama hizmeti de sunmaktadır. Konaklama fiyatları kurs fiyatlarına dahil edilerek istenirse paket olarak da ödenebilmektedir.

St. Julians Avantajları

 • Malta’nın doğusunda İngilizce Kursları
 • Alışveriş imkanı sunan mağazalar
 • Paceville’de hareketli gece hayatı
 • Sprachcaffe Malta’daki diğer okulumuz: St. Paul’s Bay
Sprachcaffe Malta Bilgileri
Sprachcaffe Malta Bilgileri

Malta’da İngilizce Dil Okulu

Malta’da İngilizce Dil Okulumuz St Julians’ın eski bir İngiliz askeri kompleksine bağlı olan eski bir balıkçı kasabasındadır. Burası sevimli küçük evleri ve renkli tekneleriyle meşhurdur. Başlangıçta ordu kışla olarak hizmet vermesi için kurulan binamız İngilizler tarafından 1930 yılında inşa edilmiştir. Bu çarpıcı taş bina St Julian Koyu’nun sakin bir kesiminde yer almakta ve Paceville adlı gece hayatı merkezine yakın bir konumdadır.

Okulumuza sadece birkaç dakika uzaklıkta otobüs durakları bulunmaktadır. Alışveriş merkezi Sliema otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıkta, gece hayatının merkezi Paceville ise kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okulumuzun civarında iki farklı tip kumsal bulunmaktadır. Okulumuz kayalık plajlara 10 dakika yürüme mesafesindedir, kumlu plajlara ise otobüs ile yaklaşık 40 dakikada ulaşılabilmektedir.

İngilizce dil okulumuz:

 • Sahile yürüyüş mesafesiyle
 • Anadili İngilizce olan profesyonel öğretmenlerle
 • İyi donanımlı sınıflarla
 • Farklı boş zaman aktiviteleriyle fark yaratmaktadır.

Okulumuzun Donanımı

1992’de kurulan Malta’da İngilizce dil okulumuzda derslerin yapıldığı sınıflar ve konaklama olarak seçebileceğiniz apartmanlarımız bir arada bulunmaktadır. Malta’da İngilizce Dil Okulumuzda boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz spor aktivitelerine katılmak isterseniz kampus içindeki yüzme havuzumuzdan ya da voleybol sahamızdan faydalanabilirsiniz. Dalış meraklıları için kampus yakın mesafede bulunan dalış merkezinde, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar dalış kursları verilmektedir.

Malta güney iklimi, güneş ve deniz dışında anadil olarak İngilizceyi de sunmaktadır. Malta’da İngilizce dil kurslarınıza başlamadan önce okulun ilk günü yapılacak seviye tespit sınavı ile sizin için en uygun sınıfa yerleştirilmektesiniz. St. Julians’daki okulumuzda dersler hafta içi her gün yapılmaktadır ve resmi tatillerde kurs yoktur. Kurs sonunda her öğrenci katıldığı dersleri ve seviyesini belirten bir sertifika almaktadır.

Malta’da İngilizce dil okulumuzun sunduğu olanaklar:

 • 23 kapalı, 6 açık görsel ve işitsel ekipman ile donanımlı, engellilere uygun sınıf
 • Yaz sezonunda 20 ek sınıf
 • Her sınıfta klima
 • 7/24 resepsiyon servisi
 • Kütüphane ve ders çalışma alanları
 • İnternet erişimi
 • TV, DVD çalar ve bilardo masasının yer aldığı ortak salon.
 • Kiralık kasa

Malta’da İngilizce Dil Kursları

Malta’da İngilizce Dil Kursları, St. Julians’daki Sprachcaffe dil okulumuzda başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar her seviyede sunulmaktadır. Kendinize uygun olan kursa, kursun süresine ve yoğunluğunu dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Kursların fiyatlarını ‘sadece kurs’ veya ‘kurs ve konaklama’ olarak seçebilirsiniz!

St. Julians’da şu kursları sunmaktayız:

Kurs Türleri Haftalık Ders Sayısı (1 ders= 45 dakika) Minimum Süre(hafta) Maximum Sınıf Mevcudu
Standart 20 2 10
Yoğun 30 1 10
Akademik Dönem/ Sınava Hazırlık 20/30 8 10
Bire bir 10/20/30 1 1
İş İngilizcesi* 20 Standart+10 İş İngilizcesi 1 10

St. Julians 2013 Sınav ve Kurs Tarihleri

Sınava Hazırlık Kursu Tarihleri FCE Sınavı Tarihleri CAE Sınavı Tarihleri
07.01.2013 09.03.2013 16.03.2013
01.04.2013 08.06.2013 08.06.2013
16.09.2013 07.12.2013 14.12.2013

Farklı Hedefler için Farklı Programlar

Malta’da İngilizce Dil Kursları farklı hedeflere sahip farklı öğrencilerimiz için geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Her amaca uygun olarak farklı şekilde hazırlanmış programlarımızdan birini seçebilirsiniz. Sprachcaffe dil kurslarına ek olarak öğrencilerine konaklama imkanları da sunmaktadır. Malta’da İngilizce dil kurslarının yanı sıra öğrencilerimiz için düzenlenen aktivite programlarından faydalanmayı unutmayın!

St Julians’da Kurslar

 • Seviye tespit sınavı ve kurs sertifikası fiyata dahildir
 • Ana dili İngilizce olan öğretmenler
 • Esnek ders programları
 • Farklı hedefler için farklı kurs seçenekleri!

St. Julians’da Konaklama

 • Standart veya Konfor seçenekleri ile Sprachcaffe Daireleri
 • Aile Yanı konaklama
 • Stüdyo Daireler

Sprachcaffe dil kurslarınızın yanında sizlere Malta’da konaklama seçenekleri de sunmaktadır. Rahat ve güvenli bir konaklamanın kolayca ayarlanması sizlerin dil eğitiminize daha kolay adapte olmanızı sağlamakta, aynı zamanda kurslardaki başarınızı yükseltmede yardımcı olacaktır.

Bu sebeple her zevke ve bütçeye uygun farklı konaklama imkanları sunmaktayız.Malta’da konaklama seçeneklerinden Sprachcaffe dairelerinde diğer öğrencilerle kalabilir, kendine ait mutfak ve banyosu bulunan stüdyoları kullanabilir ya da aile yanında konaklayabilirsiniz.Hangi tür konaklamayı seçerseniz seçin Sprachcaffe’de dil eğitiminiz süresince konforunuzu sağlamayı garanti ederiz!

Konaklama Oda Sunulan Öğünler * Donanım Okula Mesafesi
Standart Daire Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı, YP veya TP Mutfak ve Banyo Paylaşımı, Telefon, Klima 15 d. yürüme mesafesi
Konfor Daire Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı, YP veya TP yüksek standart, Mutfak ve Banyo Paylaşımı, Telefon Kampüsün içinde (Club Village
Aile Yanı Tek veya Çift Kişilik YP (dhl) Kültür&Gelenek öğrenimi 15 d. yürüme veya otobüs ile ulaşım mesafesinde
Stüdyo Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı, YP veya TP Kişisel mutfak ve banyo, telefon, klima Kampüsün içinde

 Fiyatlara dahil olan öğünlerin yanında (dhl) yazısı bulunmaktadır. Bu yazının olmadığı öğünler ek ücret karşılığında sunulmaktadır. 

 • YP: Yarım Pansiyon (günde iki öğün)
 • TP: Tam Pansiyon (günde üç öğün)

Malta’da Aktiviteler

Malta herkes için bir şeyler sunar ve bunlar sadece sualtında değildir. Ada oldukça küçüktür ve bu nedenle Malta’da aktivitelere kolayca ulaşabilirsiniz.  Her yere toplu taşımayla kolayca gidebilirsiniz. Renkli fiestalardan, kültür, sergi, müzik, tiyatro, spor, sinema ve gece hayatı Malta’da kolayca ulaşabileceğiniz yerdedir.Malta’da aktivitelere katılarak büyüleyici tarihi binaları gezme ve Gozo’daki Azure Window gibi doğal sanat alanlarını keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Valetta’daki parklarda ya da Mdina’daki sokaklarda huzur içinde dinlenip Paceville’in canlı gece yaşamına karışabilirsiniz! Malta, Kültür gezileri çin etkileyici bir mimari, ilginç müzeler ve değerli sanat eserleri sunmaktadır.Tüm bunlar sizin için yeterli değilse, Sicilya’ya feribotla gitmeye ne dersiniz? Orada ilginç yerler görebilirsiniz. Kısacası Malta’da asla sıkılmayacaksınız ve İngilizce kursunuz süresince bu adanın size sundukları karşısında büyüleneceksiniz.

Örnek Haftalık Aktivite Programı

Aşağıda örnek Malta’da aktiviteler için örnek bir haftalık programını bulabilirsiniz. Malta’da aktiviteler programlarımız değiştirilebilir, ek aktiviteler eklenebilir. Bazı aktivitelerden 10 ile 40€ arasında ücret alınabilir. Malta’da aktivitelere katılımda gönüllülük esastır. Tercihen programda yazmayan aktivitelere de katılabilirsiniz. 

  Sabah Öğle Akşam
Pazartesi Test+Ders Volleybol/Futbol Turnuvası Karşılama Partisi
Salı Ders Valetta/Mdina Gezisi
Çarşamba Ders Komedi Gecesi/ Canlı Müzik
Perşembe Ders Ghain Tuffieha Koyu’na Gezi
Cuma Ders Scuba Dive Kursu Kareoke Gecesi/ BBQ
Cumartesi Tüm gün Malta Gezisi
Pazar Gozo Jip Safari

Dalış Kursları

Dalış meraklıları için Akdeniz’in harika sualtını keşfetme fırsatı! Bizimle dil kursu alırken aynı zamanda dalış kurslarımıza da katılın ve Akdeniz’in harika sualtını keşfedin! Malta büyüleyici sualtı dünyasına sahiptir: mağaralar, farklı kaya yapıları, koylar, balıkların saklandıkları rengarenk resifler, temiz, derin mavi sular…Adanın etrafında yıl boyu dalış yapmak mümkündür. Su sıcaklıkları yazın ortalama 23 °C ve kışın 13 °C- 15 °C’dir.Kurslarımız başlangıç seviyesinden ileri seviye dalgıçlara kadar ideal koşulları sunmaktadır. Kurslarmızda kalite, güvenlik, eğitmenler ve ekipmanlar özenle düzenlenmiştir.

PADI Scuba Dalış Kursu

(başlangıç seviyesindekiler için uygun) Kişi başı ücret: 300 EURO Fiyata Dahil Olanlar:

 • Yüzme havuzumuzda 3 dalış dersi
 • Açık denizde 2 dalış
 • 3 dalış teori dersi
 • Profesyonel dalış eğitmeni

PADI Açık Su Dalış Kursu

(başlangıç seviyesindekiler için uygun) Kişi başı fiyat: 460 EURO Fiyata Dahil Olanlar:

 • Uzman dalış eğitmeni
 • 5 dalış teori dersi
 • Yüzme havuzunda 5 dalış
 • Açık denizde 4 dalış

Dalış Paketi

(İleri seviye dalgıçlar için) Kişi başı fiyat: 260 EUR Fiyata Dahil Olanlar:

 • Oksijen tankı ile denizde 6 dalış seansı
 • Dalış alanına tüm transferler
 • Dalış ekipmanları

Malta’da Dil Okulu Fiyatları

Malta’da dil okulu fiyatlarımıza tüm gerekli servisler dahildir. Kurs başlangıç tarihine bağlı olarak sezon ücretleri uygulanmaktadır.Aşağıdaki tabloda farklı konaklamalar ile kombine edilmiş farklı kurs seçeneklerini, ek ücretleri, 2013 kurs başlangıç tarihlerini ve resmi tatilleri inceleyebilirsiniz.Malta’da dil okulu fiyatlarına göre bazı destinasyonlarımızda yemek servislerinden faydalanmanız için ek ücret ödemeniz gerekebilir.

St. Julians Fiyatlara Dahil Olanlar

 • Tercih edilen İngilizce dil kursu
 • Tercih edilen konaklama
 • Seviye belirleme sınavı ve sertifika
 • Ders materyalleri

Sprachcaffe Malta Bilgileri Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye