Link School Of English Malta: Malta Dil Okulları

Link School Of English Malta

Malta Dil Okulları Link School Of English Malta

1992 yılında Malta’da kurulan Link School of English, yüksek kaliteli bir eğitim anlayışı benimsemiştir. İngilizce dil okulunun Malta’da iki adet eğitim binası bulunmaktadır. Binalar arasında bulunan mesafe, öğrencilerin yürüyerek ulaşabilecekleri seviyededir. Bir öğrenci, bir binadan diğerine gitmek istediğinde sadece 5 dakikalık bir yürüyüş yapması yeterli olacaktır.

Link School of English Dil Okulunun Eğitim Politikası

Malta dil okulları Link School of English Malta, her öğrenciye bireysel olarak ilgi göstermektedir. Bu anlayış, şirket politikası olarak benimsenmiştir. Okulun bir diğer şirket politikası ise, öğrencilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla katma değerli faydalar sunmaktır.

Link School of English Malta

Malta’da i eğitim binası bulunan okulda, yüksek seviyede İngilizce verilir. Her iki bina arasındaki 5 dakikalık yürüme mesafesi, öğrenciler için oldukça iyidir.

Link School of English Swieqi

Okulun eğitim politikası, her öğrenciye bireysel olarak yaklaşmaktır. Okulun olanaklarından yararlanmak için, Malta öğrenci vizesi alınır.

ACE English Malta

St. Julians şehri Paceville bölgesinde bulunan dil okulunda 24 sınıf bulunur. En fazla 12 kişilik sınıflardır. Sosyal aktivite programları iyidir.

Link School of English Dil Okulunda Eğitim Görmek İçin Gerekli Olanlar

Link School of English dil okulunun eğitim içeriklerinden faydalanılabilmesi için, öncelikle Malta öğrenci vizesi alınması gerekmektedir. Malta öğrenci vizesi alınabilmesi için, visacenter.com olarak tüm öğrenci arkadaşlarımızın yanındayız. Öğrenci arkadaşlarımızın bizlere müracaat ederek, Malta öğrenci vizesi almak istediklerini bildirmelerinin ardından, gerekli olan tüm işlemleri onlarla birlikte gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle, öğrenci arkadaşlarımızın eğitim süreçlerinde, onların en büyük destekçilerinden biri oluyoruz.

Link School Of English Malta
Link School Of English Malta

Malta Öğrenci Vizesi Başvuru Süreci

Malta öğrenci vizesi almak isteyen öğrenci arkadaşlarımız, vize başvuru sürecinde kesin sonuç almak istiyorlarsa, visacenter.com vize merkezimizden destek almaları onların yararına olacaktır. Vize başvuru süreci hakkında uzman olan ekip arkadaşlarımız, Malta öğrenci vizesi almak için gerekli olan tüm desteği sizlere sunacaktır.

Malta öğrenci vizesi başvuru sürecinde hazırlanması gereken evraklar şu şekildedir:

 • Okuduğunuz okuldan İngilizce olacak şekilde öğrenci belgesi veya mezunsanız diploma fotokopiniz,
 • Mevcut pasaportunuzun boş sayfaları hariç, diğer tüm sayfalarının fotokopisi,
 • Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınızın aslı ve fotokopisi,
 • 2 adet biyometrik fotoğraf.
 • Banka hesap dökümleriniz.

Yukarıda yer alan maddelerdeki evrakları bizlerin destekleriyle beraber hazırlamanız, Malta öğrenci vizesi başvurularınızda artınıza olacaktır.

Link School of English Öğrenim Programları

Malta’da yer alan İngilizce dil okulunda göreceğiniz programlar ise şunlardır:

 • Çocuklar, gençler ve yetişkinler için İngilizce kursu,
 • Online İngilizce eğitimi,
 • İngilizce sınavlara hazırlık kursu,
 • İş amaçlı alınabilecek İngilizce eğitimi,
 • Kişinin özel amaçları için alınabilecek İngilizce eğitimi,
 • Spor İngilizcesi,

Malta’daki İngilizce dil okulunda alabileceğiniz İngilizce dil eğitimleri bu şekildedir.

Link School Of English Malta Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye