English Communication School Malta - Malta Dil Okulu

English Communication School Malta

Malta Dil Okulları English Communication School Malta

Malta ülkesi bilindiği üzere İngilizce eğitiminde oldukça önemli bir yere sahiptir. İngilizce öğrenimlerini yurt dışı gerçekleştirmek isteyen öğrenciler, Malta’da yer alan dil okullarından biri olan English Communication School’u tercih etmektedirler.

English Communication School Dil Okulunun Öğrenci Yaklaşımı

Malta dil okulları English Communication School Malta, bünyesine dahil olan her öğrencisine hem grup eğitimlerinde, hem de bireysel eğitimlerde yakın ilgi göstermektedir. Dil okulunun benimsemiş olduğu bu yaklaşım, okul kurucularının bir şirket politikası haline getirmesinden sonra okul yöneticileri tarafından da benimsenmiştir.

Gateway School of English

Her yaştan insana dil kursu verilir. Malta’yı ziyaret edemeyen öğrenciler için çevrimiçi kurslar verilir. 8 hafta ya da daha uzun süreli kurslar vardır.

Easy School of Languages

Başkent Valletta’da bulunan okul hem bireysel hem de grup olarak eğitim verir. Yetişkin kursları, genç programı ve öğretmen eğitimleri bulunur.

Malta Language School

Ekonomik fiyatları, yüksek kaliteli eğitmenleri, çocuklar ve yetişkinler için gruplar, genç programları, yetişkin dil okulu, aile programı gibi birçok aktiviteye de yer veriyor.

English Communication School’da Öğrenci Olmak İsteyenlerin Yapması Gerekenler

Malta’da yer alan dil okullarından biri olan English Communication School’da öğrenci olmak isteyen Türk öğrenci kardeşlerimizin ilk olarak, Malta öğrenci vizelerini almaları gerekmektedir. Bilindiği üzere, Malta ile Türkiye arasında herhangi bir vize serbestliği durumu şu an için söz konusu değildir.

Malta vizesi almak isteyen öğrenci arkadaşlarımız bizlere müracaat ettikleri andan itibaren, vize başvurusu için gerekli olan tüm vize başvuru işlemlerini, uzman ekiplerimizin desteğinde gerçekleştirebilirler.

English Communication School Malta
English Communication School Malta

Malta Öğrenci Vizesine Başvuru İçin Gerekli Olanlar

English Communication School veya Malta’da yer alan diğer dil okullarında yurt dışı dil eğitimi almak isteyen Türk öğrenci arkadaşlarımızın, Malta öğrenci vizelerinin başvuru işlemlerinden, vize başvurusunun sonuçlanmasına kadar geçen süreçte, bizlerin sahip olduğu uzman desteğini almaları onlarında büyük faydasına olacaktır. O sebeple, Malta öğrenci vizelerini almak için gerekli olan vize başvuru evrakları ve vize başvuru formlarını bizlerin uzman desteğiyle büyük bir titizlikle hazırlayarak, hiçbir olumsuzluğa yer vermeden Malta’ya gidebilirler.

Malta Öğrenci Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler

Malta öğrenci vizesi alabilmek için, her vize türünde olduğu gibi çeşitli belgelerin hazırlanması istenmektedir.

Malta öğrenci vizesi için başlıca hazırlanması gereken belgeler şu şekildedir:

  • Öğrenciyseniz İngilizce öğrenci belgeniz veya mezunsanız diplomanızın fotokopisi,
  • Geçerliliği olan pasaportunuzun boş olarak bulunan sayfaları hariç, tüm diğer sayfalarının fotokopileri,
  • Kimlik kartınızın aslıyla birlikte fotokopisi,
  • 2 tane son 6 ayda çektirmiş olduğunuz biyometrik fotoğraf.

Malta öğrenci vizesinde gerekli olan tüm vize başvuru belgelerine, öğrenci vizesi almak için ofisimize başvurduğunuzda ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

English Communication School Malta Video;

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye