Malta Gençlere Yönelik İngilizce Kursları

İngilizce Kursları

Malta, bir yandan  öğrencilere ülkenin tarihi ve kültürel mekanlarında keyifli vakit geçirirken bir yandan da İngilizcelerini geliştirme olanağı yaratmaktadır. Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen öğrencilerin oluşturduğu kozmopolit ortamda yeni arkadaşlıklar edinme ve İngilizcelerini pratik yapma şansı sunmaktadır.

Malta’nın İngilizce konuşulan bir ülke olması, Malta’yı İngilizce öğrenmek için ideal bir yer yapar.  Son yıllarda Avrupa’nın en güvenli ülkelerinden biri olarak nitelendirilen Malta çocuklarınızın güvenliği açısından da ideal bir yerdir. Chamber Malta olarak profesyonel akademik kadromuz, konaklama imkanlarımız ve sosyal aktivitelerden sorumlu ekiplerimizle öğrencilere Malta’da eşsiz bir deneyim yaşamayı amaçlamaktayız.

Malta Chamber olarak öğrencilerimizin maksimum verim alabileceği ders programları yaratmayı esas edindik. 12-17 yaş grubu için hazırladığımız kısa eğitim programımız haftada 5 gün alınan 45’er dakikalık 20 dersten oluşmaktadır. Dersler, en fazla 15 kişilik sınıflarda rahat bir ortamda verilmekte olup en son teknolojik imkanlarla desteklenmiştir. Birinci sınıf müşteri hizmetlerimiz her türlü dilek ve şikayetlerinizi dinlemeye hazırdır.

Derslerimizi öğrencilerimizin Malta’nın sosyal hayatından yararlanabilecekleri şekilde tasarladık. Ekibimiz, çocuklarınızın adada düzenlenen kültürel, spor ve eğlence etkinliklerinin güvenli ve huzurlu bir ortamda gerçekleşmesini sağlar. Spor etkinlikleri, 12-17 yaş grubundaki öğrenciler için tasarlanan programlarımızda önemli bir yer tutmaktadır.

Başa dön tuşu
whatsapp0850 228 43 53

Tüm Türkiye