Gaziantep Pakistan Vize İşlemleri

  Gaziantep Pakistan Vize, Gaziantep Pakistan Vize İşlemleri

  Gaziantep Pakistan Fahri Konsolosluğu

  Gaziantep Pakistan Fahri Konsolosluğu tarafından verilen hizmetler kapsamında ülkemizde gerek ziyaret gerekse de ikamet eden Pakistan vatandaşlarının resmi konsolosluk işlemleri yer almaktadır. Konsolosluk aracılığı ile Pakistan vizesi için başvurular kabul edilmediğinden vize merkezimiz tarafından vize başvuru işlemleri yürütülmektedir. Gaziantep Pakistan vize merkezimiz, Pakistan için başvuruda bulunulan her türde vize işlemini gerçekleştirmektedir.

  Gaziantep Pakistan Konsolosluk İşlemleri

  Gaziantep Pakistan vize merkezimiz tarafından verilmekte olan hizmetlerde online başvuru yöntemi ile Pakistan vizesi için ilk adım atılmaktadır. Bunun neticesinde vize başvurusunda bulunan kişilere tarafımızdan gerekli olan belge liste gönderilir. Belgelerin tamamlanması ile birlikte vize başvuru işlemi tamamlanır. Daha sonrasında ise vize takip süreci başlatılır.

  Daha önce Pakistan için herhangi bir vize başvurusunda bulunmayan vatandaşlarımızın başvurularını Pakistan Konsolosluğu şubelerinden yapması istenmektedir. Ankara ve İstanbul illerimizde bulunan konsolosluk şubelerinden gerekli işlemlerin yapılması mümkündür. İlk kez Pakistan vizesi için başvuru yapacak olan kişilerin biyometrik verilerini ibraz etmeleri zorunludur.

  Gaziantep Pakistan Vize, Gaziantep Pakistan Vize İşlemleri

  Gaziantep Pakistan Vize İşlemleri

  Gaziantep Pakistan Vize İşlemleri

  Gaziantep Pakistan vize merkezimizde başvuru işlemlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle online başvuru formunu doldurmanız ve tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında süreç sizi belge toplama kısmına yönlendirecektir. Bunların neticesinde ise vize başvuru ve takip süreci de resmi olarak başlatılır.

  Vize takip süreci onay süresine dek süregelen bir dönemdir. Ortalama bir vize onay süresi 7 gün ila 10 gün arasında değişim gösterir. Fakat nedenlere bağlı olarak Pakistan vizesinin onaylanma süresi 1 – 1.5 ayı da bulabilmektedir.

  Gaziantep Pakistan Vize Çeşitleri

  Gaziantep Pakistan vize merkezimiz tarafından verilen hizmetler kapsamında Pakistan için her çeşit vize başvurusunda bulunabilmeniz mümkündür. Başvuruda bulunan kişilerin seyahat amaçları vize türünün belirlenmesini doğrudan etkilemektedir.

  • Pakistan Turistik Vize
  • Pakistan Ticari Vize
  • Pakistan Aile Ziyareti Vizesi
  • Pakistan Eğitim Vizesi
  • Pakistan Uzun Süreli Vize

  Gaziantep Pakistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  Gaziantep Pakistan vize merkezimiz tarafından Pakistan için vize başvurusunda bulunan kişilere gerekli olan evrakların kapsamlı listesi sunulmaktadır. Evrak listesinde bulunan her bir belgenin güncel ve eksiksiz olarak ibraz edilmesi zorunludur. Belgelerde bulunan eksiklikler vize başvurusunun olumsuz sonuçlanmasına neden olmaktadır.

  Belge listesi içerisinde herhangi bir vize başvurusu için gerekli olan standart belgeler de yer alır. Fakat başvuruda bulunacağınız vize çeşidine göre sizden ek belgeler de talep edilebilir. Örneğin Pakistan Ticari Vize başvurusunda bulunanların iş yerleri ile ilgili belgeleri de ibraz etmesi gerekmektedir.

  Pakistan Uzun Süreli Vize ise içerisinde çalışma ve oturma izni gibi izinleri de barındırdığından belge listesi oldukça kabarık ve kapsamlıdır. Bu konuda detaylı bilgi sahibi olmak için çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Pakistan Vizesi Ücreti:

  • Pakistan Turistik Vize Ücreti: 170 USD
  • Pakistan Uzun Süreli Vize ücreti ise Pakistan Hükümeti tarafından güncellenmektedir.

  Pakistan Gaziantep Vize Randevusu

  Pakistan vize merkezimizden Pakistan vize başvurunuzu başlatmak için birebir randevu talep edebilirsiniz. Tüm işlemler vize merkezimiz aracılığı ile yürütüleceği için konsolosluk vize randevusu alınması gerekmemektedir. İlk defa Pakistan vizesi başvuruları için ise Ankara ya da İstanbul Konsolosluk şubelerinden başvuru işlemlerinin yürütülmesi isteneceğinden, bu konu hakkında Pakistan temsilciniz size gerekli yönlendirmeleri verecektir.

  Pakistan Gaziantep Vize Başvurusunun Reddedilmesi

  Gaziantep Vize merkezimiz, sizinle ve Pakistan Konsolosluğu ile irtibat halinde onay sürecini yürütmektedir. Bu sürecin en iyi şekilde sonuçlanması için çalışmalarını titizlikle yapan vize merkezimiz, Pakistan vize başvurusunun reddedilmesi halinde duruma müdahale edememektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir